Вінниччина обрала Олександра Шевченка кандидатом у президенти від УКРОПу
14 ЖОВТНЯ / 2018
14 жовтня народний депутат від УКРОПу Олександр Шевченко здобув перемогу на президентських праймеріз партії у Вінницькій області. Парламентаря підтримали 185 делегатів загальних зборів Вінницької обласної організації УКРОПу. Друге та третє місця посіли учасниці праймеріз політсили Ірина Головатенко та Оксана Тунік-Фриз.
«Я не борюся за президентське крісло заради посади. Мені потрібні повноваження та право на владу від народу, щоб зробити життя українців справедливим, чесним і гідним. Я хочу, щоб ви, ваші діти й онуки не стояли перед вибором еміграції з нашої країни, а влада не сприймала наших воїнів за гарматне м'ясо», – заявив Олександр Шевченко.

Зі свого боку, голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко зазначив, що переможець президентських праймеріз УКРОПу має стати гідною альтернативою чинному керівництву країни, яке не впоралося зі своїми обов'язками і не виправдало довіру людей. За п'ять років чинна влада навіть не спромоглася знайти й покарати винних у смертях на Майдані, не кажучи вже про обіцяне завершення війни.

«Українська влада сьогодні, на жаль, не здатна завершити війну. Вона вміє лише гендлювати та застосовувати подвійні стандарти. «Українське об'єднання патріотів» – це одна з небагатьох партій, яку влада реально боїться. Проти нас відкривають сфабриковані кримінальні справи, здійснюють різні маніпуляції та маски-шоу», – зауважив Тарас Батенко.

На думку голови Ради ветеранів АТО УКРОПу Миколи Колесника, переможець президентських праймеріз політсили повинен залучити до своєї команди однопартійців з усіх областей України. Таким чином програма майбутнього кандидата у президенти враховуватиме потреби та проблеми українців з усіх куточків нашої держави. І найголовніше – переможець праймеріз, на відміну від чинного президента України, не повинен забувати про українських воїнів і їхні родини.

«Ми, УКРОП, повинні допомагати тому, хто переможе у цьому праймеріз, писати велику програму, з якою він обиратиметься на пост президента. Думаймо, як шукати сотні безвісти зниклих. Найнещасніші родини в Україні. Вони не знають, де їхні сини, чоловіки, батьки. Пам'ятаймо, хто нам дарує цей мир і цей спокій», – наголосив Микола Колесник.

Зауважимо, Вінниччина стала восьмою областю на карті президентських праймеріз УКРОПу. Фінальна частина перегонів стартувала 28 вересня у Луцьку та завершиться 18 листопада у Києві. За цей час учасники праймеріз презентують свої програми в усіх областях України, кожна з яких обере свого переможця. Ім'я кандидата у президенти від партії стане відоме на великому з'їзді УКРОПу, який відбудеться у Києві 5 грудня.


Цікавить перебіг перших в Україні
публічних президентських праймеріз?
Підписуйтесь на спеціальну розсилку:
Надаючи електронну адресу, ви надаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних.
Слідкуй за перебігом праймеріз партії УКРОП в соцмережах:
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП