Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу в Одеській області
26 ЖОВТНЯ / 2018
26 жовтня народний депутат від УКРОПу Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз партії в Одеській області. За претендента проголосували 84 делегати загальних зборів Одеської обласної організації політсили. Таким чином, Олександра Шевченка обрали кандидатом у президенти від «Українського об'єднання патріотів» уже у дванадцятому регіоні поспіль.
Водночас друге місце з однаковою кількістю голосів розділили учасниці внутрішньопартійних перегонів Оксана Тунік-Фриз та Ірина Головатенко.

«Майбутній президент України для початку повинен зробити так, щоб у державі запрацював Основний закон. У нас непогані закони, просто вони не працюють і не виконуються. Коли люди справді відчують, що про них дбають, то врешті-решт зрозуміють, що живуть у країні гідності і правди. Рухатися у цьому напрямку слід невеликими кроками, але щодня», – заявив Олександр Шевченко.

Зі свого боку, голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко зазначив, що найбагатший президент Європи, за час правління якого Україна перетворилася на найбіднішу країну регіону, має нарешті піти із займаної посади. Сьогодні важко уявити будь-яку іншу країну з таким великим дисбалансом між багатими й бідними.

«Ми маємо показати чинному президенту, що він не є безальтернативним. Що він не може прикриватися святими поняттями мови та віри, що він не показав жодного результату, що не зупинив війну, а також не здатен побороти корупцію й підняти соціальні стандарти для своєї нації. Я не уявляю, якою ціною ця влада здатна виграти майбутні президентські й парламентські вибори», – зауважив Тарас Батенко.

За словами очільника Київської міської організації УКРОПу, голови правління фонду «Майдан закордонних справ» Богдана Яременка, наступний президент України на своїй посаді повинен керуватися передусім проукраїнськими поглядами, а не проросійськими, проамериканськими чи навіть проєвропейськими. Незважаючи на молодий вік «Українського об'єднання патріотів», політсила вже може говорити про власну зовнішньополітичну доктрину.

«Ми не боїмося зізнатися собі й людям, що воюємо з Росією, що це – країна-агресор. Ми розуміємо, що перемога не здобувається киданням беззбройних солдатів на ворожі укріплення. Ми перемагатимемо розумом і волею. Ми знаємо, як зробити так, щоб світ підтримав Україну», – наголосив Богдан Яременко.

Зауважимо, УКРОП став першою політичною силою в Україні, яка обере кандидата на пост президента за допомогою відкритої процедури внутрішньопартійних праймеріз. Фінальна частина перегонів за участю трьох претендентів стартувала 28 вересня у Луцьку й завершиться 18 листопада у Києві. За цей час учасники праймеріз презентують свої програми у всіх областях України, кожна з яких обере свого переможця. Остаточні результати перегонів стануть відомі на великому з'їзді УКРОПу, який відбудеться 5 грудня у столиці.

Цікавить перебіг перших в Україні
публічних президентських праймеріз?
Підписуйтесь на спеціальну розсилку:
Надаючи електронну адресу, ви надаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних.
Слідкуй за перебігом праймеріз партії УКРОП в соцмережах:
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП