Миколаївські укропівці хочуть бачити кандидатом у президенти Олександра Шевченка
28 ЖОВТНЯ / 2018
28 жовтня народний депутат від УКРОПу Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу в Миколаївській області. Парламентар отримав 240 голосів підтримки делегатів загальних зборів Миколаївської обласної організації партії.
Таким чином місто корабелів подарувало нардепу вже чотирнадцяту перемогу в фінальній частині перегонів. Заступниця голови Комісії партійного контролю «Українського об'єднання патріотів» Оксана Тунік-Фриз та заступниця голови Київської міської організації УКРОПу Ірина Головатенко посіли друге і третє місця відповідно.

За словами Олександра Шевченка, до влади в Україні повинні прийти нові люди, оскільки чинні політики тільки те й робили, що грабували країну 27 років. Своєю чергою, наступний президент має налагодити роботу правоохоронних органів і повернути у державний бюджет всі награбовані можновладцями за часи незалежності гроші. «Усі ті, хто 27 років був при владі, просто не хочуть або не вміють виконувати свою роботу. Скоріше за все, вони сприймають її як можливість пограбувати український народ. Правоохоронна система – це наш захист, але влада перетворила її на інструмент тиску. Головна мета нового президента – відновити справедливість і забезпечити права та свободи кожного громадянина», – заявив Олександр Шевченко.

Зі свого боку, голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко зазначив, що наступним президентом має стати людина, яка не тільки обіцятиме, а й справді зупинить війну з Росією. На жаль, за п'ять років правління чинна влада навіть не спромоглася припинити криваву торгівлю з окупантами. «Президент Порошенко не зупинив війну, він не має плану її завершення. Миколаївська земля віддала за незалежність України понад 150 життів. Урешті-решт хтось має зупинити це кровопролиття, вивести з країни агресора, відновити кордони, економіку й довіру світової спільноти до України. Я переконаний, що ці завдання не під силу чинній владі», – наголосив Тарас Батенко.

За словами очільника Київської міської організації УКРОПу, голови правління фонду «Майдан закордонних справ» Богдана Яременка, Україна не зможе закінчити війну, йдучи на постійні поступки й компроміси. Перемога можлива тільки за умови розірвання будь-яких відносин із агресором. «На цьому тижні представники деяких урядових структур, включно з МЗС та СБУ, проводили в Києві переговори з російською делегацією про розподіл квот на вилов риби в Азовському морі. Доки області України сотнями відправляють кращих синів і дочок на фронт, можновладці ділять з агресором квоти на вилов риби. Ми не маємо домовлятися з ворогом, ми маємо перемогти його. Якщо УКРОП прийде до влади, то громадянська ініціатива блокади торгівлі на крові стане державною політикою. Я не маю жодного сумніву, що наш кандидат у президенти після перемоги на виборах розірве дипломатичні відносини з Росією», – сказав Богдан Яременко.

Зауважимо, фінальна частина перегонів стартувала 28 вересня у Луцьку і завершиться 18 листопада у Києві. За цей час учасники праймеріз презентують свої програми в усіх областях України, кожна з яких обере переможця. Остаточні результати праймеріз стануть відомі на великому з'їзді УКРОПу, який відбудеться 5 грудня у столиці України.


Цікавить перебіг перших в Україні
публічних президентських праймеріз?
Підписуйтесь на спеціальну розсилку:
Надаючи електронну адресу, ви надаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних.
Слідкуй за перебігом праймеріз партії УКРОП в соцмережах:
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП