Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу в Запорізькій області
21 ЖОВТНЯ / 2018
21 жовтня народний депутат від УКРОПу Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу в Запорізькій області. За претендента проголосували 154 делегати загальних зборів Запорізької обласної організації партії.
Таким чином Олександра Шевченка обрали кандидатом в президенти від політсили вже в одинадцятому регіоні поспіль. Друге і третє місця в Запорізькій області посіли заступниця голови Комісії партійного контролю «Українського об'єднання патріотів» Оксана Тунік-Фриз та заступниця голови Київської міської організації УКРОПу Ірина Головатенко.

«Ні для кого не секрет, що для перемоги у війні потрібно мати сильну армію і відповідно – сильну економіку. Без цього ми не зможемо протистояти загарбницькій, ординській армії Російської Федерації. Наші люди дійсно сильні, вони готові віддати життя заради своєї батьківщини і своїх родин. Але цього мало для перемоги у війні», – заявив Олександр Шевченко, презентуючи власну програму «Країна гідності і правди».

На переконання голови УКРОПу народного депутата Тараса Батенка, чинному керівництву України залишилося перебувати при владі неповні півроку. Останньою краплею може стати цинічне підвищення ціни на газ для населення майже на 25%. Влада перетворює країну на репресивну державу, збільшуючи видатки на силові структури на десятки мільярдів гривень. При цьому коштів для підняття зарплат бюджетникам не знаходиться.

«Ця влада приречена на поразку, бо за даними останнього звіту МВФ Україна стала найбіднішою країною Європи. А наш чинний президент став найбагатшим президентом цієї частини світу. Відчуваєте дисбаланс? Найбідніша країна і найбагатший президент. Тому я вважаю, що через півроку нам треба показати цій владі дулю», – наголосив Тарас Батенко.

Зі свого боку, народний депутат від УКРОПу Олександр Дубінін зазначив, що переможець президентських праймеріз «Українського об'єднання патріотів» стане достойною заміною чинному голові держави.

«Праймеріз, що сьогодні відбуваються, це той політичний крок, який об'єднає всіх українців. Це шлях до розбудови майбутнього України. Переконаний, протягом цього шляху до нас приєднається багато громадян. Бо ми відкриті та чесні, тож можемо сміливо дивитися в очі кожному українцеві», – наголосив Олександр Дубінін.

Зауважимо, Запоріжжя – одинадцяте місто, у якому відбулися президентські праймеріз УКРОПу. Фінальна частина перегонів стартувала 28 вересня у Луцьку і має завершитися 18 листопада у Києві. Остаточні результати праймеріз за підсумками голосування в усіх областях України стануть відомі на великому з'їзді УКРОПу, який відбудеться у столиці України 5 грудня.


Цікавить перебіг перших в Україні
публічних президентських праймеріз?
Підписуйтесь на спеціальну розсилку:
Надаючи електронну адресу, ви надаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних.
Слідкуй за перебігом праймеріз партії УКРОП в соцмережах:
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП