Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу на Волині
28 ВЕРЕСНЯ / 2018
Народний депутат від УКРОПу Олександр Шевченко став переможцем президентських праймеріз партії у Волинській області. За нього проголосували 180 зі 197 делегатів конференції Волинської обласної організації «Українського об'єднання патріотів».
Заступник голови Київської міської організації УКРОПу Ірина Головатенко та заступник голови Комісії партійного контролю Оксана Тунік-Фриз за результатами голосування посіли друге та третє місця відповідно.

Як відомо, «Українське об'єднання патріотів» стало першою політичною партією в Україні, яка застосувала процедуру праймеріз для визначення єдиного кандидата на пост президента. Луцьк був містом, у якому стартував всеукраїнський тур президентських праймеріз УКРОПу.

За словами Олександра Шевченка, у разі обрання на посаду президента всі його зусилля будуть спрямовані на припинення війни на сході, повернення анексованого Криму та відновлення української економіки, зокрема за рахунок розвитку малого та середнього бізнесу, зміцнення гривні й надання дешевих кредитів підприємцям.

«Якщо ми не боротимемося за свою країну, за свою землю і за свій народ, то що б ми не робили і де б ми не жили, нічого хорошого нас не чекає. Якщо ми не зрозуміємо цього, то гріш нам усім ціна», – заявив Олександр Шевченко.

Зі свого боку, голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко вважає, що партія йде правильним шляхом, і саме так будується в Україні правдива демократія: «Не демократія по-Порошенківськи, а демократія, яка здобута через горнило боротьби на фронті і через горнило внутрішньопартійної політичної боротьби».

Водночас культовий український письменник, член комісії партійного контролю УКРОПу Василь Шкляр зазначив, що до влади в Україні нарешті мають прийти нові обличчя, а наступний президент повинен припинити керівництво країною за принципом жадібності.

«Сьогодні ми розпочинаємо черговий етап праймеріз. Насправді ми розпочинаємо новий етап битви за Україну. Ця битва сьогодні точиться в усьому світі – від Константинополя до Вашингтона, від Брюсселя до Москви. Але в епіцентрі цієї битви мусимо стати ми, українські патріоти», – наголосив Василь Шкляр.

Зазначимо, що до 18 листопада включно претенденти на пост президента від УКРОПу відвідають загалом 24 населені пункти в усіх областях України. Остаточні результати перегонів стануть відомі 5 грудня на великому з'їзді партії.


Цікавить перебіг перших в Україні
публічних президентських праймеріз?
Підписуйтесь на спеціальну розсилку:
Надаючи електронну адресу, ви надаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних.
Слідкуй за перебігом праймеріз партії УКРОП в соцмережах:
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП