Львівська область підтримала Олександра Шевченка на президентських праймеріз УКРОПу
05 ЖОВТНЯ / 2018
Народний депутат від УКРОПУ Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз партії у Львівській області. 5 жовтня за нього проголосували 168 делегатів конференції Львівської обласної організації «Українського об'єднання патріотів». Заступниця голови Київської міської організації УКРОПу Ірина Головатенко та заступниця голови Комісії партійного контролю Оксана Тунік-Фриз посіли друге і третє місця відповідно.
«З радянських часів зберігся пережиток, що людина – ніхто, і вона не цінується. Людину використовують як гарматне м'ясо. Я хотів би, щоб ми збудували країну, у якій кожна людина почуватиметься у безпеці і знатиме: що б не трапилося, де б вона не опинилася – держава допоможе їй», – заявив Олександр Шевченко.

На переконання представника УКРОПу, Україну мають очолити нові люди, які не були при владі протягом останніх 27 років. У біографії наступного президента не повинно бути фактів, які можуть стати приводом для шантажу всередині країни чи з боку зовнішніх партнерів.

«Незалежний – це той, хто не намагатиметься з України зробити рабиню, використовувати, як хоче сам, чи давати у використання іншим», – зауважив учасник праймеріз.

Водночас голова «Українського об'єднання патріотів – УКРОП», народний депутат Тарас Батенко пояснив, що за допомогою відкритих внутрішньопартійних виборів УКРОП хоче започаткувати нову демократичну традицію української політики. Парламентар закликав львів'ян не вірити в ілюзію безальтернативного вибору, яку намагаються нав'язати виборцям нинішні керівники держави.

«Ми збираємо у кожному обласному центрі такі великі віча. Ми хочемо запропонувати вам альтернативу, якої сьогодні боїться влада. Вона боїться українських патріотів і тисне на нас. Наших патріотів вбивають, ув'язнюють, заарештовують. Ми не знаємо, на які провокації можна чекати від цієї влади. Але ми знаємо одне: вони бояться, тому що нас тисячі, десятки тисяч, нас мільйони», – наголосив Тарас Батенко.

Зі свого боку знаний український письменник, член УКРОПу Василь Шкляр зазначив, що майбутній президент повинен передусім відновити повагу до закону й зробити його одним для всіх громадян.

«Сьогодні розпочинаються не вибори президента, а черговий етап битви за Україну. Зайняття президентського крісла – це тільки інструмент для досягнення високої мети, коли у цій країні справді запанує закон і верховенство права, над яким глумляться можновладці», – переконаний Василь Шкляр.

Як відомо, до 18 листопада учасники президентських праймеріз УКРОПу презентують свої програми партійцям з усіх областей України. Кожна регіональна організація обере свого кандидата. Остаточні результати внутрішньопартійних перегонів стануть відомі на з'їзді УКРОПу 5 грудня.

Цікавить перебіг перших в Україні
публічних президентських праймеріз?
Підписуйтесь на спеціальну розсилку:
Надаючи електронну адресу, ви надаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних.
Слідкуй за перебігом праймеріз партії УКРОП в соцмережах:
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП