УКРОП розпочинає фінальну частину президентських праймеріз
28 ВЕРЕСНЯ / 2018
У п'ятницю, 28 вересня, УКРОП розпочне фінальну частину президентських праймеріз. За їхніми підсумками у партії оберуть єдиного кандидата на пост глави держави від політичної сили.
Зокрема, у партійних перегонах беруть участь три претенденти. Це – народний депутат від «Українського об'єднання патріотів» Олександр Шевченко, заступник голови Комісії партійного контролю Оксана Тунік-Фриз та заступник голови Київської міської організації УКРОПу Ірина Головатенко.

Учасники праймеріз візьмуть участь у масштабному турі усіма регіонами України, який триватиме до 18 листопада. Він розпочнеться 28 вересня у Луцьку. 29 вересня укропівці поспілкуються з мешканцями Рівного, а 30 вересня зустрінуться з виборцями у Тернополі.

Загалом учасники праймеріз відвідають 24 міста, у кожному з яких презентуватимуть власні програми та відповідатимуть на запитання громадян.

Після спілкування з претендентами однопартійці, які є учасниками загальних зборів, зможуть проголосувати за одного з них. Таким чином протягом всеукраїнського туру кожна область обере свого фаворита.

Остаточні результати президентських праймеріз «Українського об'єднання патріотів» стануть відомі під час великого з'їзду партії в Києві 5 грудня.

Зазначимо, УКРОП першим з-поміж усіх політичних партій в Україні розпочав процедуру внутрішньопартійних праймеріз. Такий тип попередніх виборів поширений у США, Ізраїлі, Великій Британії, Іспанії, а віднедавна – в Італії та Франції.

Цікавить перебіг перших в Україні
публічних президентських праймеріз?
Підписуйтесь на спеціальну розсилку:
Надаючи електронну адресу, ви надаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних.
Слідкуй за перебігом праймеріз партії УКРОП в соцмережах:
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП