Херсонщина обрала Олександра Шевченка кандидатом в президенти від УКРОПу
27 ЖОВТНЯ / 2018
27 жовтня народний депутат Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу у Херсонській області. Претендента підтримали 195 делегатів загальних зборів Херсонської обласної організації партії. Учасниці внутрішньопартійних перегонів Ірина Головатенко та Оксана Тунік-Фриз посіли друге і третє місяця відповідно.
«Я не хочу стати президентом заради високої посади. Я просто хочу, щоб наш український народ нарешті став успішним, заможним і сильним. Сьогодні люди в Україні жебракують і не мають можливості заробити на своїй землі. Влада має дати кожному громадянину інструменти, щоб він міг заробляти», – підкреслив Олександр Шевченко.

Водночас голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко зазначив, що президентські праймеріз «Українського об'єднання патріотів» є прикладом того, як повинна будуватися демократія у кожній політичній партії окремо та в усій країні в цілому.

«Ми партія, яка не складається з «Наполеонів». У нас є різні лідери. Тому праймеріз – це насамперед змагання на рівних умовах, внутрішній відбір, в результаті якого переможе найдостойніший», – наголосив парламентар.

За його словами, переповнені зали, які збирають президентські праймеріз УКРОПу у кожній області, свідчать про велику підтримку партії серед українців. Усвідомлюючи це, влада намагається завадити проведенню праймеріз у регіонах, блокуючи оренду приміщень, забороняючи Інтернет провайдерам надавати політсилі зв'язок чи розповсюджуючи брехливі листівки.

На переконання очільника Київської міської організації партії, голови правління фонду «Майдан закордонних справ» Богдана Яременка, посилена увага й тиск з боку влади – це ознака сили й того, що «Українське об'єднання патріотів» робить все правильно, а самі укропівці не залежать, ні від олігархічних кланів, ні від вказівок з-за кордону.

«УКРОП – це та партія, яка запроваджуватиме не проєвропейську, не промосковську і не проамериканську зовнішню політику. Ми відстоюємо виключно проукраїнські інтереси. Це та політика, коли ніхто не зможе вказувати Україні, які ухвалювати закони, які закривати заводи та які встановлювати тарифи. Ми це вирішуватимемо самі», – сказав Богдан Яременко.

Зауважимо, фінальна частина президентських праймеріз УКРОПу розпочалася 28 вересня у Луцьку. Таким чином Херсонщина стала тринадцятою областю, яка обрала переможцем Олександра Шевченка. Остаточні результати праймеріз стануть відомі на великому з'їзді партії, який відбудеться у Києві 5 грудня. Наразі УКРОП – єдина політична сила в Україні, яка наважилася обрати свого кандидата в президенти за допомогою відкритого внутрішньопартійного голосування.


Цікавить перебіг перших в Україні
публічних президентських праймеріз?
Підписуйтесь на спеціальну розсилку:
Надаючи електронну адресу, ви надаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних.
Слідкуй за перебігом праймеріз партії УКРОП в соцмережах:
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП