Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу на Слобожанщині
09 ЛИСТОПАДА / 2018
9 листопада народний депутат від УКРОПу Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу в Харківській області. Претендента підтримали 380 делегатів загальних зборів Харківської обласної організації партії. Таким чином, політик став лідером голосування вже у вісімнадцятій області поспіль. Учасниці праймеріз Оксана Тунік-Фриз та Ірина Головатенко посіли друге й третє місця відповідно.
За словами Олександра Шевченка, одне з головних завдань наступного президента – забезпечити рівність усіх громадян перед законом. Прості українці мають отримати можливість відстоювати свою честь і гідність у судах. А от корумповані чиновники повинні бути покарані за вчинені злочини.

«У нас немає головного чинника для розвитку економіки – справедливих і чесних правил для всіх. Беручи хабарі, чиновники почуваються недоторканними. Влада не думає й не дбає про розвиток держави, будь-якого підприємця чи громадянина. Вона діє як нахабний ворог-злочинець і перевертень», – підкреслив Олександр Шевченко.

Він також зазначив, що українці масово тікають за межі країни через бажання жити, а не виживати, через бажання мати можливість подорожувати, відпочивати та оздоровлювати своїх дітей.

Зі свого боку, голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко наголосив, що чинна влада не просто обкрадає власний народ, а ще й не гребує торгівлею на крові з російським агресором. Керівництво країни не збирається закінчувати війну на сході, адже хоче й далі гендлювати та паразитувати.

«Виконавча гілка влади залізла до наших кишень, вона очолила корупцію і вважає себе безкарною. Влада знущається з українців через законопроекти, які вона приймає, через постанови Кабміну, якими піднімає ціну на газ, через бюджет країни, у якому вона підвищує жалюгідні пенсії всього на 140 гривень», – заявив Тарас Батенко.

Нагадаємо, остаточні результати президентських праймеріз УКРОПу стануть відомі 5 грудня на великому з'їзді партії в Києві. Фінальна частина перегонів розпочалася 28 вересня в Луцьку і має завершитися 18 листопада у столиці України. Таким чином, учасники праймеріз презентують свої програми у всіх областях України, де буде обрано переможця.

Цікавить перебіг перших в Україні
публічних президентських праймеріз?
Підписуйтесь на спеціальну розсилку:
Надаючи електронну адресу, ви надаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних.
Слідкуй за перебігом праймеріз партії УКРОП в соцмережах:
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП