Олександра Шевченка обрали кандидатом в президенти на Черкащині
02 ЛИСТОПАДА / 2018
2 листопада народний депутат Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу у Черкаській області. Політика підтримав 171 делегат загальних зборів Черкаської обласної організації партії. Таким чином Черкащина стала п'ятнадцятою областю, яка висунула Олександра Шевченка в кандидати на пост президента України.
Ірина Головатенко та Оксана Тунік-Фриз посіли друге і третє місця відповідно.

«Українці живуть заради того, щоб працювати, а треба працювати для того, щоб жити. Люди в Україні сьогодні мають виключно обов'язки, але не мають прав і свобод. Я хочу це змінити. Якщо життя в Україні стане кращим і безпечнішим, усі окуповані території самі добровільно повернуться в Україну», – заявив Олександр Шевченко.

За словами голови УКРОПу, народного депутата Тараса Батенка, у 2019 році чинне керівництво держави для перемоги на виборах не пошкодує ні грошей, ні адмінресурсу.

«Брешучи на кожному кроці, влада сподівається виграти вибори. Вона думає і переконана, що вона на них переможе. Але УКРОП – це партія, яка пропонує альтернативу, і ця альтернатива полягає у конкретному плані дій. Ми хочемо говорити з вами мовою правди», – наголосив Тарас Батенко.

Зі свого боку, культовий український письменник, член УКРОПу Василь Шкляр зазначив, що переможець президентських праймеріз «Українського об'єднання патріотів» має змінити на посаді чинного президента, який не зумів зупинити ані війну із зовнішнім ворогом, ані пограбування країни зсередини.

«Найвище крісло – це тільки інструмент для досягнення нашої мети. Ми йдемо на боротьбу з ворогом, бо хочемо закінчити цю війну перемогою, і ми знаємо, як це зробити. Ми йдемо на боротьбу з брехнею і злодійством, які запанували у нашій країні», – зауважив Василь Шкляр.

Нагадаємо, УКРОП став першою в Україні політичною партією, яка розпочала відкриту процедуру президентських праймеріз. Фінальна частина перегонів стартувала 28 вересня у Луцьку і завершиться 18 листопада у Києві. За цей відрізок часу учасники праймеріз презентують свої програми в усіх областях України, кожна з яких обере переможця. Остаточні результати відбору стануть відомі 5 грудня на великому з'їзді УКРОПу в Києві.


Цікавить перебіг перших в Україні
публічних президентських праймеріз?
Підписуйтесь на спеціальну розсилку:
Надаючи електронну адресу, ви надаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних.
Слідкуй за перебігом праймеріз партії УКРОП в соцмережах:
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП
Підписатися на новини
© 2018 Офіційний сайт праймеріз політичної партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»
Розробка сайту: УКРОП